У Білгороді евакуювали 1700 росіян через падіння авіабомби РФ | |
|
22.01.2026
13:06
389
| |
![]() Влада перекрила рух транспорту в районі пригоди; на місці працюють фахівці МНС та вибухотехніки.Понад 1700 жителів міста Бєлгорода (українська історична назва - Білгород) в Росії евакуювали через падіння російської авіабомби. Вирву від боєприпасу виявили на вулиці Губкіна ввечері 21 січня; нині тривають роботи з його вилучення. Про це повідомив губернатор Білгородської області В'ячеслав Гладков зранку в четвер, 22 січня. Російський чиновник написав, що процес триває - було евакуювано понад 1700 осіб, 50 перебувають у пункті тимчасового розміщення. Влада також перекрила рух транспорту в районі пригоди. На місці працюють фахівці МНС та вибухотехніки Міністерства оборони, працює важка техніка. Гладков не уточнив подробиці стосовно боєприпасу, що впав у Білгороді. Однак за даними виання Пепел, це була російська коригувальна авіабомба (КАБ) - вона врізалася в землю без детонації. На фото з місця події видно частину модуля УМПК, який використовується для перетворення вільнопадаючих авіабомб (ФАБ) в керовані плануючі. Російська авіація може скидати їх за десятки кілометрів від цілі, уникаючи входження до зони дії протиповітряної оборони України. Проте через недосконалість системи відбуваються відхилення від курсу. | |
|
Категория: Россия
389
| |
|
Сейчас читают
Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



