ТЕС на Дніпропетровщині зазнала критичних ушкоджень від удару Росії - ДТЕК
ТЕС на Дніпропетровщині зазнала критичних ушкоджень від удару Росії - ДТЕК

Обладнання для швидкої заміни немає, тому терміни відновлення станції можуть бути значними. Втім, наразі в області відключень енергопостачання немає, повідомили в енергокомпанії.

Теполоелектростанція компанії ДТЕК у Дніпропетровській області, в яку влучили рашисти під час атаки ввечері 12 лютого, зазнала критичних ушкоджень. Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі національного телемарафону.

За його словами, у станцію було декілька влучань.

"Дуже багато дронів влучили, на жаль, в станцію. Пошкоджене критичне й великогабаритне обладнання, що дуже важливе для роботи станції. ТЕС зараз не працює, йде аналіз пошкоджень", - пояснив Сахарук, додавши, що заразнемає обладннання для швидкої заміни, тому терміни відновлення станції можуть бути значними.

Разом с тим, він зауважив, що наразі в області немає відключень енергопостачання.

"Зараз ми намагаємося разом з Укренерго максимально забезпечити перерозподіл електроенергії між усіма споживачами без будь-яких відключень", - сказав він.

Виконавчий директор ДТЕК додав, що протягом останніх двох тижнів рашисти атакували три теплоелектростанції ДТЕК, а загалом з початку зими зафіксовано 40 атак на енергооб’єкти компанії.

"Було вже 40 атак. Страждають перш за все великі об’єкти - це теплоелектростанції в Донецькій області та дві в Дніпропетровській. Це акцентовані й таргетовані атаки наших станцій, щоб вони не могли видавати електроенергію в мережу", - сказав Сахарук.
Добавил: Loci
Категория: Украина 376
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close