Теракт у Стамбулі: Туреччина не приймає співчуття США
14.11.2022 14:38 133
Теракт у Стамбулі: Туреччина не приймає співчуття США
За вибухом у Стамбулі стоять сирійські курди, затримано 46 причетних до інциденту, наголосив глава МВС країни.
Туреччина не приймає співчуття США через теракт у центрі Стамбула. Про це заявив журналістам міністр внутрішніх справ країни Сулейман Сойлу, повідомляє Анадолу.

"Ми не приймаємо і відкидаємо співчуття посольства США у зв'язку з терактом у Стамбулі", - наголосив глава турецького МВС під час відвідин місця атаки.

Сойлу додав, що теракт у Стамбулі було здійснено за "дорученням" штабу організації YPG (гілка PПK - Робочої партії Курдистану), розташованого в сирійському районі Кобані.

Він також стверджує, що безпосередній виконавець теракту в районі Бейоглу зізналася в ході допиту, що була заслана ватажками PKK/YPG нелегальними шляхами до Туреччини через сирійський Афрін.

За словами глави МВС, турецькі правоохоронці вивчили дані із 1200 камер відеоспостереження, провівши операції за 21 адресами та затримавши 46 підозрюваних.

"Серед затриманих - терорист, якому було доручено фізичне усунення виконавця вибуху в Стамбулі. Причетні до теракту могли втекти вже сьогодні до Греції, але були оперативно схоплені", - зазначив міністр.
Добавил: LociOlah
Категория: Мир 133
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close