Тегеран заявив про "найбільш інтенсивну операцію" з початку війни | |
|
11.03.2026
10:43
896
| |
![]() Іран вночі запускав ракети, зокрема балістичні, по ізраїльських та американстких об'єктах.В Ірані заявили, що вночі атакували Ізраїль та американські об'єкти у сусідніх країнах. Іранська Ісламська революційна гвардія (ІІРГ) заявила, що розпочала "найінтенсивнішу і найпотужнішу операцію" з початку війни. Про це у середу, 11 березня, повідомило CNN із посиланням на державний мовник Ірану IRIBТак, у Тегерані заявили, що його нічна атака включала запуск ракет, у тому числі балістики великої дальності Khorramshahr, по цілях в Ізраїлі та американських об'єктах у регіоні. "Ми продовжимо наші цілеспрямовані та потужні атаки, і в ході цієї війни ми думаємо тільки про повну капітуляцію ворога. Війна закінчиться тільки тоді, коли тінь війни зникне з нашої країни", - резюмували у ІІРГ. | |
|
Категория: Мир
896
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3236 |
| Всего комментариев: 0 | |



