Суд на Полтавщині виніс вирок чоловіку, що ухилився від військової служби | |
06.03.2024
13:10
767
| |
![]() Чоловік під час судового засідання визнав свою провину і заявив, що йому страшно йти на війну.Житель Полтавській області ухилився від мобілізації, оскільки боявся воювати. Він визнав свою провину; суд виніс йому вирок - три роки ув’язнення, що були замінені на рік іспитового терміну. Про це повідомляє Кременчуцька газета.Диканський райсуд розглянув справу за фактом ухилення від військової служби під час мобілізації. Обвинувачений наприкінці 2023 року пройшов військово-лікарську комісію й одержав повістку на призов, але у призначений день так і не з’явився на виклик. Під час судового засідання чоловік визнав свою вину. Він пояснив, що свідомо не прийшов до ТЦК, оскільки боїться йти на війну. Обвинувачений зазначив, що має дитину, що живе з матір’ю в Польщі, і маму пенсійного віку. Чоловіка за ухилення від мобілізації засудили до трьох років ув’язнення, замінивши їх на рік іспитового терміну. | |
Категория: Украина
767
|
Сейчас читают
Зеленський запропонував продовжити воєнний стан 23.07.2024 12:52 279 Вартість українських євробондів зросла 22.07.2024 16:44 234 Сделай сам — Vape Mix Kit наборы компонентов от производителя 03.07.2024 12:51 1060 |
Всего комментариев: 0 | |