Стало відомо про нові відключення через удари РФ | |
|
23.04.2026
11:29
388
| |
![]() Енергетики роблять усе можливе, щоб відновити пошкоджені лінії і якнайшвидше заживити усіх абонентів.Зранку у четвер в шести областях України зафіксовано відключення електроенергії через нові атаки російських загарбників. Про це повідомило Укренерго 23 квітня."На ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Сумській та Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – вказано в повідомленні. Разом з тим споживання електроенергії зросло на 4,9% в порівнянні з рковими показниками середи. "Причина змін – похолодання, порівняно з попередньою добою. А також – хмарна погода на значній частині території України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі", – пояснили енергетики. За їхніми словами, сьогодні увечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Томунеобхідно обмежити користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00. | |
|
Категория: Украина
388
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 |
| Всего комментариев: 0 | |



