Стало відомо, де найскладніша ситуація зі світлом | |
|
25.03.2026
12:04
910
| |
![]() Росіяни пошкодили енергетичне обладнання в Чернігівській області. Наразі там діють погодинні відключення.Зранку у середу в п’яти областях України зафіксовано нові відключення електроенергії через масовану ракетно-дронову атаки попередньої доби, а також через удари ворога по енергетичній інфраструктурі прифронтових і прикордонних з Росією регіонів. Про це повідомило Укренерго 25 березня."На ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Полтавській, Сумській та Одеській областях. Найскладнішою наразі є ситуація на Чернігівщині. Там внаслідок кількох поспіль ворожих атак зазнало пошкоджень енергетичне обладнання, що зумовлює вимушене застосування погодинних відключень. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі", – йдеться у повідомленні. Разом з тим поживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодн зранку його рівень був на 1,8% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. "Це пояснюється хмарною погодою у значній частині регіонів України, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі", – пояснили енергетики. Вони просять громадян споживати електроенергію ощадливо. Бажано перенести енергоємні процеси на денний час – з 11:00 до 15:00. Також не слід вмикати кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 17:00 до 22:00. | |
|
Категория: Украина
910
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



