Стало відоме місцезнаходження Суровікіна
Стало відоме місцезнаходження Суровікіна

Російський генерал Суровікін засвітився на фотографіях в Африці, де присутні найманці Вагнера.

Колишній командувач Повітряно-космічними силами (ПКС) Росії Сергій Суровікін, звільнений через зв'язок з ПВК Вагнер, приїхав в Алжир разом із делегацією Міністерства оборони Росії. Про це 15 вересня повідомляє російське видання Комерсант.
 
Поїздку Суровікіна до цієї африканської країни співрозмовники видання пов'язали з тим, що "військово-політичне керівництво країни надає велике значення у здійсненні зовнішньої політики східному напрямку".
 
Також у ЗМІ припускають, що Суровікіна можуть призначити на посаду, яка матиме відношення до роботи на східному напрямку.

Нагадаємо, у жовтні 2022 року - січні 2023 року Суровікін командував об'єднаним угрупованням російських військ в Україні, з 11 січня 2023 року обіймав посаду заступника командувача.
 
Генерал, якого вважали союзником ватажка ПВК Вагнер Євгена Пригожина, зник з публічного поля в червні поточного року після того, як лідер найманців і члени його компанії виступили проти російського військового керівництва. Суровікіна затримала та відпустили через кілька днів після загибелі в авіатрощі Пригожина. 

Із сайту Міноборони РФ зникла біографія Суровікіна. Офіційно про його відставку з посади командувача Військово-космічних військ РФ не повідомлялося,  у серпні ЗМІ повідомляли про це з посиланням на джерела. 

11 вересня Суровікіна призначили на нову посаду, він очолив Координаційний комітет з питань протиповітряної оборони при Раді міністрів оборони Співдружності Незалежних Держав.
Добавил: Loci
Категория: Россия 224
Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close