США знову закликали американців негайно покинути Іран | |
|
06.02.2026
12:17
1356
| |
![]() Американцям радять від'їздити з Ірану через сухопутні кордони з сусідніми країнами, зокрема Вірменією або Туреччиною.Посольство США в Тегерані закликало американців, які перебувають на території Ірану, якнайшвидше залишити країну в зв’язку із загостренням ситуації з безпекою. Про це йдеться в офіційному повідомленні американської дипмісії.Віртуальне посольство США в Тегерані попередило громадян про перешкоди в роботі транспорту, закриття доріг, зупинку громадського транспорту та обмеження доступу до інтернету і мобільного зв’язку. Американцям рекомендують планувати від’їзд без покладання на допомогу уряду США, оскільки авіарейси обмежені або скасовані, а ситуація може змінюватися без попередження. Попередження також підкреслило високі ризики для громадян США, у тому числі можливість затримання чи допитів із боку іранської влади. Тегеран не визнає подвійне громадянство, тому особи з ірансько-американським паспортом можуть бути розглянуті лише як громадяни Ірану, що значно обмежує консульські можливості США для їхнього захисту. Дипмісія порадила розглянути варіанти від’їзду через сухопутні кордони з сусідніми країнами, зокрема Вірменією або Туреччиною, якщо це безпечно, та уникати руху в напрямку Іраку, Афганістану чи Пакистану, де ситуація лишається невизначеною. | |
|
Категория: Украина
1356
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



