США знайшли гроші Нафтогазу для додаткового газу
30.11.2022 14:52 133
США знайшли гроші Нафтогазу для додаткового газу
НАК зможе закупити додаткові обсяги газу за рахунок кредиту в 500 млн доларів, виділеного Вашингтоном.

Нафтогаз може використати для закупівлі газу на опалювальний сезон частину кредиту в 500 млн доларів, виділеного США через Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). Про це повідомив представник міністерства фінансів США Браян МакКолі на зустрічі з головою Нафтогазу Олексієм Чернишовим, повідомляє сайт НАК у середу, 30 листопада.

"Ми розуміємо, що потреби енергетичної інфраструктури зростають з кожною новою атакою Росії на Україну. США перебувають на зв'язку з ЄБРР щодо ефективного використання $500 млн, виділених Сполученими Штатами через структуру банку. Частина з них справді передбачена для закупівлі енергетичних ресурсів", - зазначив американський чиновник.

Департамент з міжнародної торгівлі та розвитку США у липні через структуру ЄБРР виділив 500 млн доларів на підтримку бізнесів та державних служб, які постраждали від повномасштабного вторгнення Росії.

"Іншим джерелом фінансування закупівлі газу міг би бути новий пакет допомоги Україні в 2023 році, запропонований Адміністрацією США Конгресу, в якому 1,1 млрд доларів пропонують спрямувати на енергетику", - зазначив Чернишов.
Добавил: Loci
Категория: Мир 133
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close