США закривають посольства в Саудівській Аравії і Кувейті | |
|
03.03.2026
19:35
1592
| |
![]() Також Держдеп США закликав американців виїздити з Ірану, Іраку, Бахрейну, Єгипту, Ізраїлю, Лівану, Йорданії, Кувейту, Катару, Саудівської Аравії, ОАЕ, Оману, Ємену, Сирії.США оголосили про закриття своїх посольств у Саудівській Аравії та Кувейт після того, як обидва потрапили під удари іранських БпЛА. Про це повідомляє CNN.Зазначається, що посольство США в Ер-Ріяді в Саудівській Аравії закрилося у вівторок, 3 березня, після ударів двох іранських безпілотників. Посольство США у Кувейті закрилося "до подальших повідомлень", а Держдеп наказав другорядним співробітникам залишити країну. Анонімне джерело повідомило, що посольство потрапило під удар і в неділю, і в понеділок. Також Держдеп США закликав американців виїздити з 14 країн Близького Сходу - Ірану, Іраку, Бахрейну, Єгипту, Ізраїлю, Лівану, Йорданії, Кувейту, Катару, Саудівської Аравії, ОАЕ, Оману, Ємену, Сирії. | |
|
Категория: Мир
1592
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



