Співробітникам Євросоюзу підняли зарплати всьоме за три роки - ЗМІ | |
|
24.03.2025
13:10
270
| |
![]() Оклад Урсули фон дер Ляйєн збільшиться більш ніж на 2700 євро і сягне близько 34 800 євро на місяць.Приблизно 66 тисяч співробітників інституцій Європейського Союзу отримають чергове підвищення зарплат із квітня. Це вже сьоме підвищення оплати праці з початку 2022 року, пише Bild у понеділок, 24 березня.Цього разу вони отримають "залишки" доплати за 2024 рік у розмірі 1,2% від зарплат (більшість доплат - 7,3% - уже виплачено). Збільшиться також мінімальна базова зарплата "єврократів" - навіть без урахування надбавок, що не оподатковуються, вона підніметься з 3361 до 3645 євро. Максимальна зарплата зросте з 23 262 до 25 229 євро. Зазначається, що від підвищення виграють і члени Єврокомісії. Базовий оклад голови комісії Урсули фон дер Ляйєн збільшиться більш ніж на 2700 євро і сягне близько 34 800 євро на місяць. Єврокомісари отримуватимуть близько 28 400 євро - на 2 200 євро більше, ніж раніше. Видання пише, що чиновники ЄС отримують зарплати за абсолютно непрозорою формулою. За ідеєю, до розрахунків включаються рівень інфляції в Брюсселі та Люксембурзі, а також динаміка зарплат у держслужбах країн-членів ЄС. Зазвичай зарплати підвищуються раз на рік, проте через високу інфляцію останніми роками це змінилося, і тепер зарплати підвищуються кожні шість місяців. | |
|
Категория: Мир
270
| |
|
Сейчас читают
Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 |
| Всего комментариев: 0 | |



