Словацькі перевізники тимчасово розблокували пункт пропуску з Україною
22.11.2023 12:06 286
Словацькі перевізники тимчасово розблокували пункт пропуску з Україною

Станом на ранок на території Словаччини перед ПП Вишнє Нємецьке в напрямку України перебуває близько 350 вантажівок.

Словацькі перевізники тимчасово розблокували рух вантажівок в пункті пропуску Вишнє Нємецьке - Ужгород. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає Українська правда.
 
"В ході взаємодії з представниками Прикордонної поліції Словацької Республіки отримано інформацію про тимчасове зняття блокування руху для вантажівок на напрямку пункту пропуску Вишнє Нємецьке", - сказав він.
 
Станом на ранок 22 листопада на території Словаччини перед пунктом пропуску Вишнє Нємецьке в напрямку України перебуває близько 350 вантажних транспортних засобів.
 
Загалом за минулу добу через пункти пропуску Ужгород - Вишнє Нємецьке кордон перетнули 250 вантажівок в обидва напрямки, і ці показники є щонайменше на 100 одиниць транспорту менші ніж за попередні дні. 

Як відомо, з 13.30 21 листопада на території Словаччини перевізники розпочали блокувати рух вантажівок через пункт пропуску Вишнє Нємецьке.

Словацькі перевізники вимагають від Брюсселя запровадити дозволи на перевезення для українських транспортних засобів, оскільки європейські компанії не можуть з ними конкурувати - це те саме, що вимагають протестувальники на кордоні Польщі з Україною.
Добавил: Loci
Категория: Мир 286
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close