Сибіга порадив Угорщині скаржитися щодо нафти "своїм друзям у Москві" | |
|
18.08.2025
13:34
758
| |
![]() Угорщині роками говорили, що Москва є ненадійним партнером, втім, попри це, Будапешт, доклав "всіх зусиль, щоб зберегти свою залежність від Росії", нагадав український міністр.Глава МЗС Андрій Сибіга прокоментував заяву угорського міністра Петера Сіярто, котрий звинуватив Україну в "атаці" на нафтопровід. Свою заяву Сибіга опублікував на платформі Х у понеділок, 18 серпня.Нещодавно Сіярто поскаржився, що "Україна знову атакувала нафтопровід, що веде до Угорщини, що призвело до зупинки постачань нафти до країни". Він "нагадав", що "електроенергія з Угорщини відіграє ключову роль в енергопостачанні України". Своєю чергою, український міністр зауважив, що саме Росія, а не Україна, розпочала цю війну і відмовляється її закінчити. Також Сибіга додав, що Угорщині роками говорили, що Москва є ненадійним партнером, втім, попри це, Будапешт, доклав "всіх зусиль, щоб зберегти свою залежність від Росії", навіть після початку повномасштабної війни. "Нині ви можете надсилати скарги і погрози своїм друзям у Москві", - резюмував дипломат. | |
|
Категория: Мир
758
| |
|
Сейчас читают
Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



