Шольц зробив нову заяву щодо ракет Taurus | |
|
04.03.2024
16:28
1272
| |
![]() Контроль над ракетами Taurus можуть забезпечити лише німецькі військові, вважає Олаф Шольц.Якщо для експлуатації далекобыйних крилатих ракет Taurus необхідно залучати німецьких солдатів, то Україна не отримає цю зброю. Таку заяву зробив канцлер Німеччини Олаф Шольц, повідомляє The Guardian у понеділок, 4 березня."Ви не можете поставити систему озброєнь, яка має дуже широкий радіус дії, а потім не думати про те, як можна здійснювати контроль над системою озброєнь", – заявив він. "І якщо ви хочете мати контроль, і це можливо лише за участі німецьких солдатів, для мене це не може бути й мови", – додав канцлер. Нагадаємо, 22 лютого парламент Німеччини ухвалив рішення рекомендувати німецькому уряду надати Україні далекобійну зброю. Тепер рішення за канцлером. У свою чергу Олаф Шольц минулого тижня заявив, що ФРН не передає Україні ракети Taurus, бо вони можуть вражати цілі у Москві. Як відомо, Україна ще з минулого року закликає Німеччину розпочати постачання далекобійних ракет Taurus. У німецькій компанії Taurus Systems GmbH заявили, що можуть у найкоротші терміни запустити нове виробництво ракет Taurus. | |
|
Категория: Мир
1272
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



