Шмигаль назвав терміни відновлення енергомереж
Шмигаль назвав терміни відновлення енергомереж
Деякі ушкодження ліквідують уже сьогодні, а решту – протягом кількох днів.
 
Більшість об'єктів енергетичної інфраструктури зможуть відновити вже сьогодні, заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у понеділок, 10 жовтня.
 
"Десятки ракет влучили в об'єкти енергетичної інфраструктури в 11 областях та місті Києві. Електропостачання порушено практично по всій країні. У 8 регіонах є проблеми з водопостачанням... За попередньою інформацією, більшість об'єктів енергетичної інфраструктури зможемо відновити вже сьогодні. Частина запрацює завтра. Вже відновлено енергопостачання у Сумах, йде процес у Житомирі та Харкові. Запроваджено графік аварійних відключень у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях", - повідомив прем'єр.
 
Він закликав українців обмежити споживання електроенергії, особливо у вечірні години, на ці кілька днів, поки триває відновлення та ремонтні роботи.
 
"По можливості не включайте найбільш енерговитратні прилади (електрообігрівачі, бойлери, електроплити, мікрохвильові печі, пральні машини, електрочайники, кавоварки, праски). Це знизить навантаження на нашу енергосистему і дозволить максимально швидко відновити інфраструктуру", - написав Шмигаль.
 
Він додав: "Жодні ракети не зламають нашу віру в перемогу. Продовжуємо роботу. Зберігаємо спокій. Віримо у ЗСУ!"
Добавил: LociOlah
Категория: Украина 29
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close