Сенат США провалив допомогу Ізраїлю без України
08.11.2023 12:16 548
Сенат США провалив допомогу Ізраїлю без України

Верхня палата Конгресу США не підтримала законопроєкт про виділення грошей для Ізраїля без допомоги Україні. Раніше за цей законопроєкт проголосувала нижня палата Конгресу.

У Сенаті США у вівторок, 7 листопада, не знайшлося достатньо голосів для ухвалення законопроекту Палати представників про надання надзвичайної допомоги Ізраїлю, що не передбачає допомоги Україні. Про це повідомляє Голос Америки.

Видання наводить заяву сенатора-республіканця Роджера Маршалла, який заявив, що вкрай важливо, щоб Сенат не відкладав надання надзвичайно важливої допомоги Ізраїлю ні на один день.

У свою чергу демократи, які складають більшість у Сенаті, з цим не погодились. Вони наголошували на важливості надання допомоги і Україні, і Ізраїлю, а також на фінансуванні гуманітарної допомоги, безпеки кордону та виділення грошей Тайваню - про що йдеться у запиті, який Білий дім надіслав Конгресу минулого місяця розміром у 106 мільярдів доларів.

"Наші союзники в Україні не можуть собі дозволити більшу затримку, ніж наші союзники в Ізраїлі", - наголосила сенаторка Петті Мюррей, яка головує в сенатському комітеті з асигнувань.

При цьому демократи звинуватили республіканців у політизації ізраїльського питання. План виплати допомоги Ізраїлю у законопроєкті, за який проголосувала республіканська більшість у Палаті представників, передбачає, що ці гроші виділять за рахунок скорочення мільярдів доларів із Податкової служби США (IRS) - фінансування, яке демократи схвалили минулого року, а Байден підписав як закон.

В Білому домі звинуватили республіканців у спробі допомогти великим корпораціям "обманювати податкову", що лише збільшить дефіцит бюджету.
Добавил: Loci
Категория: Мир 548
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close