SCM передав на фронт десять систем РЕБ
SCM передав на фронт десять систем РЕБ

Допомогу передано бійцям 128 окремої гірсько-штурмової бригади. РЕБи встановлять на бронетехніці.

Група SCM передала на фронт 10 систем радіоелектронної боротьби. Допомогу отримали бійці 128 окремої гірсько-штурмової бригади, повідомляє пресслужба групи в понеділок, 29 квітня.

"Бійцям 128 окремої гірсько-штурмової бригади передали 10 систем радіоелектронної боротьби на мільйон гривень від імені мілітарної ініціативи Ріната Ахметова  Сталевий фронт", - говориться в повідомленні.

За словами військових, отримані системи РЕБ буде встановлено на бронетехніці. 

"Сучасна війна - це війна дронів та технологій, які допомагають ефективно вести бойові дії та знижувати ризик невідновлюваних втрат у війську. Системи РЕБ саме для цього створені - аби руйнувати плани окупантів, виводити із ладу ворожі дрони та знижувати їх боєздатність. Та найголовніше - вони допоможуть врятувати життя українських захисників", - прокоментував передачу допомоги Іван Ковалевський, генеральний директор компанії Метінвест-Ресурс (входить до холдингу SCM - прим. ред.)

В пресслужбі SCM додали, що кількість переданої оборонцям України тактичної оптики, засобів РЕБ та іншого обладнання у межах ініціативи Сталевий фронт наразі досягла 6 тисяч одиниць.
Добавил: Loci
Категория: Украина 296
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close