Розвідка Британії оцінила шанси РФ захопити Авдіївку
17.10.2023 11:29 270
Розвідка Британії оцінила шанси РФ захопити Авдіївку

Британське міноборони зазначає, що ЗСУ нині стримує наступ росіян. Останні втрачають важку техніку та особовий склад.

Російська армія проводить широкомасштабний наступ на Авдіївку, але захоплення міста малоймовірне в короткостроковій перспективі. Про це у вівторок, 17 жовтня, заявило міністерство оборони Великобританії в соцмережі Х (раніше Twitter).

Росія розпочала скоординований наступ у кількох напрямках на сході України. Зокрема, російські війська на Донеччині проводять загальновійськовий наступ на добре захищене місто Авдіївку, яке знаходиться на лінії фронту з 2014 року, зазначили у відомстві.

За даними британської розвідки, місто є серйозною перешкодою на шляху російських сил до досягнення їх ширшої мети взяття контролю над Донецькою областю. 

"Імовірно, це буде найзначніша наступальна операція, зроблена Росією як мінімум із січня 2023 року", - припускають в Британії.

Українські сили нині стримують наступ росіян, тоді ж як останні втрачають важку техніку та особовий склад.

"Повільний прогрес і великі втрати, ймовірно, призвели до зміни повідомлень Росії з наступу на "активну оборону", оскільки успішне взяття Авдіївки видається дедалі більш малоймовірним у короткостроковій перспективі", - підсумували в британському міноборони.

Як ми вже писали раніше, в ISW повідомили, що російські війська під Авдіївкою Донецької області зазнають великих втрат. Зокрема, кадри з геоприв'язкою показують, що російські війська втратили таку кількість бронетехніки, що дорівнює батальйону тактичної групи
Добавил: Loci
Категория: Мир 270
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close