Розвідка Британії оцінила можливість розширення армії РФ
Розвідка Британії оцінила можливість розширення армії РФ
Шойгу заявив, що розширення включатиме бодай дві бригади на північному заході РФ, чисельність яких збільшиться до дивізії.
Голові Кремля Володимиру Путіну 21 грудня були представлені плани щодо розширення російської армії приблизно на 30% до 1,5 мільйона осіб. Водночас, коли буде досягнуто цього рівня - невідомо. Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

Зазначається, що, за словами міністра оборони РФ Сергія Шойгу, розширення включатиме бодай дві бригади на північному заході Росії, чисельність яких збільшиться до дивізії. Він посилався на ймовірну загрозу з боку Фінляндії та вступ Швеції у НАТО.

Як заявляють у британській розвідці, це одне з перших свідчень про те, що Росія прагне адаптувати свої сили до довгострокових стратегічних викликів, які виникли внаслідок її вторгнення в Україну.

Однак, за висновками Міноборони Британії, залишається незрозумілим, як РФ знайде новобранців для такого збільшення на той час, "коли її сили перебувають під безпрецедентним тиском в Україні".
Добавил: Loci
Категория: Россия 47
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close