Російських тенісистів офіційно допустили до Олімпіади
Російських тенісистів офіційно допустили до Олімпіади

Міжнародна федерація тенісу дозволила представникам країни-агресорки виступити в Парижі.

Представникам країни-агресорки дозволили виступити на Олімпіаді-2024. Незважаючи на те, що Міжнародна федерація тенісу забороняє виступати у своїх змаганнях росіянам і білорусам, для Ігор в Парижі чомусь зробили дивне виключення.

У державі-терористці вже радісно оголосили про цю новину і навіть назвали склад, який поїде до столиці Франції.

Президент Федерації тенісу Росії Шаміль Тарпіщев в інтерв’ю пропагандистському виданню Матч ТВ заявив, що ITF дозволила виступити всім нейтральним тенісистам з російськими паспортами, які потрапляють на Ігри за рейтингом.

"Надійшла відповідь від ITF, усі наші тенісисти допущені до Олімпіади, жодних питань не виникло до наших гравців. До 19 числа ми надішлемо остаточну заявку. Головне, що ми не маємо обмежень щодо формування складу. В ITF повідомили, що все залежить тільки від наших спортсменів, жодного нарікання до нас немає", - сказав Тарпіщев.

Таким чином на ОІ-2024 поїдуть такі представники країни-агресорки: Данил Медведєв, Андрі1 Рубльов, Карен Хачанов, Роман Сафіуллін, Дар’я Касаткіна, Людмила Самсонова, Катерина Александрова та Мірра Андрєєва.

Додамо, що нейтральних тенісистів з російськими та білоруськими паспортами допустять до Олімпіади-2024 без вимоги щодо матчів за збірну, адже росіяни відсторонені від міжнародних змагань.
Добавил: Loci
Категория: Россия 677
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close