Росіяни вдарили по лікарні у Херсоні | |
|
05.01.2026
13:43
1339
| |
![]() Внаслідок російського удару 36-річна жінка та 57-річна медпрацівниця зазнали вибухових травм та уламкових поранень.Російські війська атакували лікарню у Херсоні. Внаслідок обстрілу постраждали дві людини. Про це повідомляє Херсонська ОВА у понеділок, 5 січня."Орієнтовно об 11:00 російські військові обстріляли одну із лікарень у Херсоні"", - зазначили у повідомленні. Так, внаслідок російського удару 36-річна жінка та 57-річна медпрацівниця зазнали вибухових травм та уламкових поранень. Як зауважили в ОВА, постраждалим надали меддопомогу та відпустили на амбулаторне лікування. Нагадаємо, ворог в ніч проти 5 січня атакував 165-ма БпЛА. Близько 100 з яких – "шахеди" та 9-та балістичними ракетами Іскандер-М/зенітними керованими ракетами С-300. | |
|
Категория: Украина
1339
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



