Росіяни потрапили в пастку СБУ в Бурятії - ЗМІ | |
|
01.12.2023
14:33
870
| |
![]() Під час проїзду поїзда високим 35-метровим мостом спрацювали закладені в нього вибухові пристро, ствержують джерела.За підривом другого поїзда в Росії на Байкало-Амурській залізничній магістралі у Бурятії тех стоїть СБУ. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформоване джерело у п’ятнцю, 1 грудня."Росіяни двічі потрапили в пастку СБУ – на Байкало-Амурській залізничній магістралі підірвався ще один поїзд із паливом", – сказав співрозмовник. Стверджується, що цей підрив став другим етапом спецоперації СБУ щодо виведення з ладу важливої для росіян залізничної магістралі, яку вони використовують, зокрема, і для військової логістики. Джерело нагадало, що перший вантажний поїзд вибухнув безпосередньо в Північномуйському тунелі. "Для продовження руху росіяни почали використовувати об'їзний шлях, що проходить через Чортів міст. Саме на це і розраховувала СБУ: під час проїзду поїзда цим високим 35-метровим мостом спрацювали закладені в нього вибухові пристрої", – додав співрозмовник. | |
|
Категория: Россия
870
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



