Росіяни обстріляли ТЕС і знеструмили місто | |
|
16.11.2023
13:38
489
| |
![]() Загалом на Донеччині через бойові дії знеструмлені понад 123 тисячі абонентів, зазначили у Міненерго.Російські агресори в черговий раз обстріляли одну з ТЕС у Донецькій області. Про це повідомило Міненерго у четвер, 16 листопада."Уночі стався черговий ворожий обстріл однієї з ТЕС. Без світла залишалося місто-супутник. Загалом на Донеччині через бойові дії знеструмлені понад 123 тисячі абонентів", – йдеться у повідомленні. Вказано, що через російські обстріли та технологічні порушення відключення світла сталися також у Вінницькій, Кіровоградській, Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській та Чернігівській областях. Ремонтні бригади ведуть відновлювальні роботи за умов безпеки та надання дозволів з боку ЗСУ. Загалом за добу енергетики повернули світло для понад 66 тисяч абонентів. Напередодні ворог обстріляв територію поблизу ТЕС на Донеччині, а також пошкодив газопровід середнього тиску у Харківській області. | |
|
Категория: Украина
489
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



