Росіяни били артилерією по двох громадах на Дніпропетровщині | |
|
04.11.2023
14:46
1919
| |
![]() Ворог випустив понад півдесятка снарядів по мирних населених пунктах регіону. Наслідки атак з'ясовують.Вночі 4 листопада війська РФ в черговий раз обстріляли Нікопольський район Дніпропетровщини. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.Він зазначив, що спершу ворожа артилерія била по Червоногригорівській громаді, а трохи згодом - по Марганецькій. "Понад півдесятка снарядів поцілили по тамтешніх населених пунктах. Загиблих та постраждалих немає. Наслідки з'ясовуються", - додав очільник регіону. Нагадаємо, напередодні увечері окупанти завдали ударів по Мирівській і Марганецькій громадах Дніпропетровської області, а також по Нікополю, де постраждав 51-річний чоловік. | |
|
Категория: Украина
1919
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



