Росія запустила ракету Ангара з військовими супутниками | |
|
17.09.2024
12:58
1917
| |
![]() Запуск ракети був проведений бойовим розрахунком космічних військ повітряно-космічних сил Росії.Країна-агресор Росія запустила легку ракету-носій Ангара-1.2 з космодрому Плесецьк в Архангельській області. Про це повідомило міноборони РФ у вівторок, 17 вересняВказано, що запуск був проведений бойовим розрахунком космічних військ повітряно-космічних сил Росії. Космічні апарати, які перебували на борту, були відправлені в космос в інтересах військового відомства. Однак росіяни не уточнюють, які цілі місії. Як відомо, космодром Плесецьк є одним із ключових об'єктів для запуску військових супутників. У лютому поточного року звідти стартувала ракета-носій Союз-2.1в з військовим супутником. | |
|
Категория: Россия
1917
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



