Росія забрала ракетоносії Калібрів з Чорного моря | |
|
27.09.2023
11:26
320
| |
![]() У Чорному морі знаходиться чотири російських кораблі; в Азовському морі - один корабель ВМС РФ.Росія прибрала кораблі-носії крилатих ракет Калібр з чергування у Чорному та Азовському морях. Про це повідомили Військово-морські сили ЗСУ в Telegram в середу, 27 вересня."Станом на 07:00 27.09.2023 у Чорному морі на бойовому чергуванні знаходиться чотири ворожих кораблі; в Азовському морі - один ворожий корабель", - ідеться у повідомленні. Зазначається, що у Середземному морі на бойовому чергуванні перебуває один ворожий корабель. Нагадаємо, 13 вересня українські військові вдарили по судноремонтному заводу у Севастополі. Внаслідок атаки були пошкоджені дизель-електричний підводний човен Ростов-на-Дону та десантний корабель Мінськ. Крім того, експериментальний морський дрон СБУ підбив російський ракетний корабель Самум у Чорному морі. | |
|
Категория: Россия
320
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



