Росія вбила в Україні щонайменше 543 дітей
Росія вбила в Україні щонайменше 543 дітей

Це тільки офіційно задокументована інформація про загиблих дітей, а насправді їх набагато більше, оскільки ще немає підтверджених даних з окупованих територій.

За офіційними даними ювенальних прокурорів з початку повномасштабного вторгнення внаслідок збройної агресії РФ в Україні загинули щонайменше 543 дитини. Про це в четвер, 18 квітня, повідомили в Офісі генпрокурора України.

Повідомляється, що станом на ранок 18 квітня 2024 року, 543 дитини загинулиіпонад 1296 дістали поранення різного ступеня тяжкості. В Офісі генпрокурора неодноразово наголошували, що подають тільки офіційно задокументовану інформацію про загиблих і поранених дітей, а насправді їх набагато більше, оскільки ще немає підтверджених даних з окупованих територій.

Зазначається, що найбільше загиблих і поранених дітей зареєстровано в Донецькій, Харківській, Херсонській, Дніпропетровській, Київській, Запорізькій і Миколаївській областях.

"Протягом останніх днів 15 квітня внаслідок обстрілу окупантами м. Токмак Запорізької області загинув 9-річний хлопчик. Того ж дня через обстріл військами рф с. Кізомис Херсонського району Херсонської області постраждала 16-річна дівчина. 17 квітня внаслідок обстрілу ворогом м. Чернігів постраждали четверо дітей віком від 13 до 17 років", - йдеться в повідомленні.
Добавил: Loci
Категория: Россия 871
Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close