РФ розширила зону бойових дій на 70 км - Сирський
РФ розширила зону бойових дій на 70 км - Сирський

Противник розпочав наступ на Харківщині значно раніше запланованого терміну, коли помітив перекидання українських військ, зазначив головком ЗСУ.

Російські загарбники розширили зону активних бойових дій майже на 70 кілометрів. Таким чином вони намагаються змусити Україну задіяти додаткову кількість бригад зі складу резерву. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Telegram в п’ятницю, 17 травня.

Він розповів, що через ускладненням ситуації на сході України кілька днів поспіль працює в частинах, які ведуть бойові дії в Харківській області.

"Основні зусилля ворог зосередив на напрямку Стрілеча – Липці та на захопленні Вовчанська, з подальшим виходом до Білого Колодязя і розгортанням наступу в тил наших військ. Із цією метою противник створив і значно посилив оперативно-тактичне угруповання військ Сєвєр, до складу якого ввійшли бойові частини 6 армії, 11 та 44 армійських корпусів", – заявив Сирський.

За його словами, противник розпочав наступ значно раніше запланованого терміну, коли помітив перекидання українських військ, однак йому не вдалося прорвати оборону ЗСУ.

"Утім, ми розуміємо, що попереду будуть важкі бої, і ворог до цього готується. За таких обставин ми повинні не допустити подальшого просування ворожих військ стійким утриманням займаних рубежів та позицій, ударами авіації, ракетних систем, вогнем артилерії і танків нанести йому максимальних втрат, а також створити умови для розгрому діями мобільних штурмових груп і підрозділів атаками у фланг і тил із різних напрямків", – наголосив головком.

Сирський акцентував увагу на тому, що потрібно максимально ефективно використати перевагу українських сил в ударних БПЛА в поєднанні з використанням засобів РЕБ і точним вогнем артилерії.

"Саме цим питанням, а також перегрупуванню військ та спрощенню системи всебічного забезпечення була присвячена моя робота. Попрацював у всіх бригадах, які ведуть бойові дії у Харківській області, був в одному з батальйонів, який боронить Вовчанськ, на місці прийняв всі необхідні рішення для забезпечення стійкості та ефективності оборони", – заявив він.
Добавил: Loci
Категория: Украина 501
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close