РФ посилює свою армію удмуртами - ISW
РФ посилює свою армію удмуртами - ISW

Глава Удмуртської республіки Олександр Бречалов днями оголосив про формування регіоном чотирьох нових з'єднань.

Росія намагається розширити бойову міць армії без проведення загальної мобілізації. Влада Удмуртії створює формування для посилення лінії фронту в Україні. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що днями глава Удмуртської республіки Олександр Бречалов оголосив про формування регіоном чотирьох нових з'єднань. Йдеться про зенітно-ракетний батальйон Євгеній Драгунов, зенітно-ракетний дивізіон Чепца, мотобатальйон Вармун і десантно-штурмовий дивізіон (ВДВ) Кама. Ці формування будуть перекинуті в Україну для участі в бойових діях.

За словами Бречалова, удмурти укомплектували ці нові підрозділи після підписання невизначених контрактів з Міністерством оборони РФ.

Як йдеться у звіті ISW, "схоже, що ці підрозділи є російськими іррегулярними формуваннями з невідомою чисельністю, яка, ймовірно, не відповідає доктринальній кінцевій чисельності їхніх заявлених ешелонів. Влада Республіки Удмуртія, ймовірно, залучає місцевих добровольців для укомплектування цих підрозділів, щоб негайно підсилити лінію фронту в Україні".

Водночас у Міноборони РФ заявили про додаткове спрощення процедури видачі посвідчень учасникам повномасштабної війни проти України.

Російським бійцям більше не потрібно буде подавати документи на отримання посвідчення ветерана, адже відомство автоматично видаватиме ці посвідчення на основі вже наявної інформації про учасника бойових дій.

В ISW припускають, що спрощення цієї процедури може бути частиною поточних зусиль Росії щодо офіційного оформлення, спрямованих на відновлення адміністративного контролю РФ над нерегулярними формуваннями, залученими до повномасштабного вторгнення в Україну.
Добавил: Loci
Категория: Россия 1093
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close