РФ очікує на нову партію дронів - ГУР | |
|
04.01.2023
13:41
314
| |
![]() Російська Федерація використала близько 660 іранських "Шахедів" із передбачених контрактом з Іраном 1 750 одиниць. Зараз очікують на нову партію дронів - 250-300 штук. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький. "У них реально є проблеми з арсеналом, у тому числі з безпілотниками. На сьогоднішній день вони використали приблизно 660 дронів - "Шахедів". За контрактом передбачено 1 750. Потрібен час для їхньої доставки та підготовки. В останні дні вони застосували велику кількість, а ці запаси необхідно поповнювати. За нашими даними, зараз у них буде чергова партія поставки. Скільки це буде - уточнюватимемо. Як правило, раніше вони завозили партіями 250-300 штук. Подивимося, як буде цього разу", - наголосив Скібіцький. Коментуючи питання про запуск дронів роями, він зазначив, що масований рій дронів спрямований на те, щоб прорвати нашу систему ППО та влучити в об'єкти. Якщо запускати малу кількість - 5-10, то не буде такого ефекту. "Це можуть бути різні висоти, різні напрямки - теж для обходу протиповітряної оборони. Можуть змінити район запуску. Зараз вони запускають дрони з російського узбережжя Азовського моря, а раніше вони запускали з Криму. Можуть вибрати інший напрямок, на шляху якого у нас менше систем ППО. Вони намагатимуться прорватися до об'єктів", - зазначив представник ГУР. | |
|
Категория: Россия
314
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 |
| Всего комментариев: 0 | |



