РФ обговорить з ООН розблокування постачання добрив
РФ обговорить з ООН розблокування постачання добрив
Москва також має намір відновити роботу української ділянки аміакопроводу Тольятті-Одеса, наголосив Володимир Путін.

Росія перебуває в контакті з генсеком ООН щодо розблокування постачань добрив, а також опрацює відновлення роботи аміакопроводу Тольятті-Одеса. Про це 23 листопада заявив президент Росії Володимир Путін на зустрічі з головою Уралхіму Дмитром Мазепіним, повідомляють росЗМІ.

Зазначається, що російський лідер підтримав прохання Уралхіму звернутися до ООН та Африканського союзу для розблокування 260 тисяч тонн добрив, що перебувають у низці європейських портів.

"Ви знаєте, напевно, що ми в контакті з генсекретарем ООН паном Гутеррішем, з відповідними структурами (...). Тому відповідна команда буде надана всім нашим колегам, щоб вони надали вам необхідну допомогу", - сказав Путін.

Він назвав неприйнятним блокування поставок добрив країнам, яким країна "яка готова поставити товар безкоштовно".

"Прямо зі мною зв'язувалися з цього питання лідери кількох африканських країн, які, звичайно, не розуміють, що відбувається, оскільки весь час йдеться про необхідність допомоги найбіднішим країнам", - наголосив президент РФ.

Як стверджує Мазепін, українська сторона висуває політичні вимоги для запуску трубопроводу Тольятті-Одеса. Він висловив сподівання, що питання щодо поставок аміаку можна буде вирішити в рамках зернової угоди.

"Там параметри, цифри відомі, обсяги зрозумілі. Виграш для всіх учасників цього процесу (від запуску аміакопроводу Тольятті-Одеса) теж зрозумілий. Ми з ООН теж попрацюємо, з колегами з організації. Подивимося, що з цього вийде. Ви мою позицію знаєте, я не проти, будь ласка", - запевнив Путін.
Добавил: LociOlah
Категория: Россия 68
Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close