РФ має відшкодувати Україні $486 млрд збитків - G7
РФ має відшкодувати Україні $486 млрд збитків - G7

Світовий банк оцінив збитки, які завдала Україні збройна агресія Росії, у майже 500 мільярдів євро. Велика сімка вимагає від РФ припинити війну і виплатити ці гроші.

Росія повинна припинити свою незаконну агресивну війну та компенсувати Україні завдані нею збитки, які, за інформацією Світового банку, становлять понад $486 млрд. Про це йдеться в комюніке країн G7, яке було опубліковане у п’ятницю, 14 червня, після саміту в Італії.

Також лідери країн Великої сімки наголосили, що російські суверенні активи в їхніх юрисдикціях залишатимуться замороженими.

"Неправильно, коли Росія вирішує, чи буде і коли платитиме за збитки, завдані Україні. Зобов’язання РФ згідно з міжнародним правом щодо сплати завданої нею шкоди зрозумілі, і тому ми продовжуємо розглядати всі можливі правові шляхи, за допомогою яких РФ змушена буде виконувати ці зобов’язання", – йдеться в заяві.

Учасники G7 зазначають, що вони продовжують розглядати всі можливі законні способи, щоб змусити Росію сплатити Україні за спричинені втрати. Також учасники Великої сімки підтверджують "непохитну підтримку України стільки, скільки буде потрібно".

"Ми як і раніше сповнені рішучості розвіяти будь-яке хибне уявлення про те, що час на боці Росії, що руйнування [української] інфраструктури та засобів до існування не матиме жодних наслідків для Росії, або що Росія може перемогти, спричинивши економічний занепад України", – йдеться у комюніке.
Добавил: Loci
Категория: Украина 627
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close