РФ лідирує за рівнем імпорту автомобілів із Китаю - Bloomberg
РФ лідирує за рівнем імпорту автомобілів із Китаю - Bloomberg

Китай експортував до Росії з січня по травень майже 287 тис. готових автомобілів, що майже вдвічі більше, ніж до наступної за обсягами експорту Мексики.

За п’ять місяців з початку 2023 року китайські автовиробники експортували до Росії більше автомобілів, ніж у будь-яку іншу країну заповнивши нішу, яка виникла після виходу з ринку РФ багатьох світових виробників. Про це пише Bloomberg, посилаючись на свіжі митні дані Китайської асоціації автовиробників.

Повідомляється, що Китай експортував до Росії з січня по травень майже 287 тис. готових автомобілів, що майже вдвічі більше, ніж до наступної за обсягами  експорту Мексики (у цю країну продано 159 тис. автомобілів), яка торік була лідером у цьому списку. Третя після РФ і Мексики - Бельгія (120 тис.).

Повідомляється також, що за весь 2022 рік Китай експортував до Росії близько 162 тис автомобілів.

Найбільші китайські бренди, на які припадає третина продажів нових автомобілів у РФ першій половині цього року, - Chery, Geely і Great Wall.

Серед популярних моделей - спортивні позашляховики Tiggo 7 Pro від Chery, Coolray від Geely і серія Haval від Great Wall.

Bloomberg також нагадує, що Україна внесла Geely і Great Wall до списку спонсорів війни.
Добавил: Loci
Категория: Россия 558
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close