Ребров: Усі наші футболісти перепрошують за таку гру з Румунією
Ребров: Усі наші футболісти перепрошують за таку гру з Румунією

Головний тренер збірної України з футболу прокоментував провальний старт команди на Євро-2024.

Збірна України зіграла погано у стартовому матчі Євро-2024 проти Румунії. Це після поєдинку визнав головний тренер української команди Сергій Ребров.

За словами наставника, всі його підопічні перепрошують за провальний старт. Спеціаліст також пообіцяв краще підготуватися і відіграти у поєдинку проти Словаччини.

"Володіння м'ячем - це лише один із компонентів гри. Очевидно, що сьогодні були різні складові гри. Ми володіли м’ячем, але не створювали моментів. Якщо ти виграєш в одному компоненті, а програєш в іншому, тоді маєш набагато менше шансів. Такого результату ніхто не очікував. Попереду на нас чекає дуже серйозна гра. Хлопці самі поговорили в роздягальні, попросили мене вийти. Зі свого боку ми одразу вказали на помилки, але треба робити аналіз. Ми повинні швидко реагувати, повинні поговорити між собою й підготуватися до наступної, не менш важливої зустрічі.

Якщо команда суперників перемогла, то їхня тактика спрацювала. Спочатку вони діяли на контратаках, знаходили довгі передачі. Футбол - це про результат. Після першого гола суперники отримали впевненість. Румунія - хороша команда. Я говорив перед матчем, що це футбольна нація. Вони вміють грати у футбол, і вони сьогодні це показали. Тепер ми маємо зосередитися на наступній грі, проти Словаччини.

Представляти Україну на цьому турнірі - дуже важливо для нашої країни, для захисників нашої держави. Наші гравці отримували дуже багато повідомлень після перемоги над Ісландією. Але ми повинні забути про те, що було раніше, і концентруватися на Євро, показувати наш максимум. Якщо ми цього не покажемо, тоді нам буде дуже важко, адже ми граємо проти найкращих футболістів зі своїх країн. Неважливо, кого називають фаворитом, адже футбол - це про те, що ти показуєш сьогодні, а не вчора чи минулого року. На жаль, ми не показали свого рівня й тепер повинні серйозно підготуватися до наступного поєдинку.

Певен, усі наші футболісти зараз перепрошують за таку гру. Вони відчувають, що зробили недостатньо. Ми представляємо сильну країну, сильну націю, яка бореться за свою свободу. Зараз ми повинні дуже серйозно підготуватися й показати іншу збірну України в матчі зі Словаччиною", - цитує Сергія Реброва УАФ.
Добавил: Loci
Категория: Спорт 521
Рейтинг: 5.0/1
Теги: Ребров
Всего комментариев: 0
avatar
close