Ракетна атака: пошкоджені мережі і газові об’єкти
Ракетна атака: пошкоджені мережі і газові об’єкти

Для балансування енергосистеми використовувалась аварійна допомога з Румунії та Польщі загальним обсягом 1200 МВт-год.

В результаті чергового ракетно-дронового удару в Україні були пошкоджені об’єкти газовидобутку та лінії електропередачі. Про це повідомляє Міненерго у п’ятницю, 9 червня.

"Зафіксовано пошкодження двох об’єктів газовидобутку та лінії електропередачі в Житомирській області. Також внаслідок артобстрілу є влучання в один з об’єктів Оператора ГТС України у Запорізькій області. Триває ліквідація наслідків", – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що зараз спеціалісти Укргідроенерго зменшують обсяги скиду води з урахуванням необхідності забезпечення балансу енергосистеми та мінімізації наслідків підриву окупантами Каховської ГЕС.

Наразі в Херсонській області знеструмлено 158 трансформаторних підстанцій, у Миколаївській області – 49 трансформаторних підстанцій. Фіксується поступове зменшення рівня води, тому енергетики вже почали відновлювальні роботи там, де це можливо. На ранок вдалося повернути електропостачання для понад 2 тисяч домогосподарств у Херсоні та області. Без світла через підтоплення залишаються понад 16 тисяч споживачів.

Через нові російські обстріли сталися відключення світла у Донецькій і Харківській областях. Внаслідок попередніх обстрілів без світла залишається частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Харківській,  Чернігівській областях.

Окрім того, через технологічні порушення та відключення електропостачання фіксувалися зміни у русі потягів у Дніпропетровській області. Були відключення на Київщині, Одещині, у Чернівецькій області. Причина – технологічні порушення.

У свою чергу Укренерго повідомляє, що вчора для балансування енергосистеми використовувалась аварійна допомога з Румунії та Польщі. Загальний обсяг допомоги склав 1200 МВт-год.

Окрім того, запланований імпорт із Словаччини потужністю 40-249 МВт. Також є незначний експорт до Молдови потужністю 7-9 МВт.

Нагадаємо, вночі 9 червня під час чергової повітряної атаки РФ знищено 10 ворожих ударних дронів, чотири крилаті ракети та чотири розвідувальних БПЛА.
Добавил: Loci
Категория: Украина 357
Рейтинг: 5.0/4
Всего комментариев: 0
avatar
close