Радакін заявив, що РФ зазнає поразки у війні
04.06.2024 10:18 1176
Радакін заявив, що РФ зазнає поразки у війні

Росія наразі “зазнає провалу” в Україні, попри поновлення російськими військами наступу в Харківській області.

Глава Збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радакін упевнений у перемозі України у розв’язаній Росією війні і вірить, що Володимир Путін не бажає прямого конфлікту з НАТО або ж ядерної війни. Про це у понеділок, 3 червня, він заявив в інтерв'ю Sky News.

Адмірал провів паралель між діями союзників проти нацистів під час Другої світової війни і тим, як західні країни об’єднуються, щоб допомогти Україні боротися з вторгненням Росії сьогодні.

"Це війна економік. Це війна логістики. Це війна промислового виробництва. Це війна політичної волі. Все це заради повернення миру народу України", - зазначив військовий.

На думку адмірала, Росія наразі “зазнає провалу” в Україні, попри поновлення російськими військами наступу в Харківській області та просування на окремих ділянках фронту й захоплення додаткових територій.

"Якщо повернутися до березня 2022 року, Росія займала близько 17% території України. Сьогодні вона займає 11%. Тож Росія все ще в дефіциті”, - вказав він. 

Радакін також висловив впевненість, що Москва не прагне ширшого і прямого конфлікту з країнами НАТО.

“Путін не хоче війни з НАТО. Путін не хоче ядерної війни. І ми маємо величезну перевагу завдяки силі НАТО”, - заявив він, додавши, що потрібно уникати безвідповідальних заяв про те, що людство перебуває на порозі світової війни.

Раніше Радакін заявив, що Україна відчуватиме дефіцит боєприпасів та відповідно перебуватиме у невигідному становищі на полі бою ще кілька місяців, до погодження країнами Заходу подальших кроків у підтримці Києва. 
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1176
Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
avatar
close