Рада схвалила закон про соцзахист військових
Рада схвалила закон про соцзахист військових

Виплату 15 млн гривень родині захисника в разі його загибелі тепер встановлено на рівні закону.

Верховна Рада ухвалила в цілому закон щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк в Telegram у четвер, 21 березня.

За його даними, законопроєкт №10313 у цілому підтримали 296 депутатів. При цьому документ був значно доопрацюваний у комітеті до другого читання.

Зокрема, було встановлено на рівні закону грошова виплата в розмірі 15 млн гривень родині захисника в разі його загибелі.

Також підтримана можливість перебування військовослужбовців на лікуванні до 12 місяців, зокрема за кордоном, без необхідності через чотири місяці особисто проходити військово-лікарську комісію.

Водночас до другого читанні вилучені всі норми про заборону військовим поширювати певну інформацію в медіа та мережі Інтернет.

Нагадаємо, після початку війни Кабінет міністрів ухвалив рішення про виплати одноразової грошової допомоги у 15 млн гривень за смерть військових їхнім родинам.

Як відомо, 25 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що на війні проти Росії загинули 31 тисяча українських військових.
Добавил: Loci
Категория: Украина 523
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close