Путін здійснить візити до КНДР і В'єтнаму
Путін здійснить візити до КНДР і В'єтнаму

Візит російського диктатора до В'єтнаму відбувадеться після того, як Ханой ухилився від участі у Саміті миру в Швейцарії

Глава російського режиму Володимир Путін здійснить візити до Північної Кореї 18-19 червня та В'єтнаму 19-20 червня. Про це повідомив Кремль у понеділок, 17 червня.

Стверджується, що до Північної Кореї Путін приїде з "дружнім державним візитом" на запрошення Кім Чен Ина.

"Під час візиту Путіна до В'єтнаму заплановано обговорити розвиток партнерства Москви і Ханоя, питання міжнародного та регіонального порядку денного", – йдеться у повідомленні.

Також за підсумками переговорів Путіна у В'єтнамі планується ухвалити спільну заяву і підписати низку двосторонніх документів.

У свою чергу Reuters зазначає, що візит російського диктатора до В'єтнаму відбудеться після того, як Ханой ухилився від участі у Саміті миру в Швейцарії і відправив свого заступника міністра закордонних справ на зустріч БРІКС в Росії на початку минулого тижня.

За даними агентства, США, які минулого року покращили відносини з Ханоєм і є головним торговельним партнером В'єтнаму, відреагували на поїздку Путіна жорстко.

"Жодна країна не повинна надавати Путіну платформу для просування його агресивної війни або іншим чином дозволяти йому нормалізувати свої звірства", – заявив представник посольства США в Ханої, відповідаючи на питання про вплив цього візиту на зв'язки зі Сполученими Штатами.

Відомо, що Володимир Путін відвідував Північну Корею один раз – у 2000 році, тоді лідером цієї країни був ще Кім Чен Ір. А нинішній керівник КНДР Кім Чен Ин востаннє приїжджав до Росії у вересні 2023 року.
Добавил: Loci
Категория: Россия 796
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close