Президент Фінляндії: Ми не воюємо з Росією | |
|
29.09.2025
12:35
353
| |
![]() В ситуаціях з повітряними провокаціями РФ в країнах ЄС та НАТО, як вважає Стубб, головне - "не реагувати надто бурхливо".Президент Фінляндії Александр Стуббзаявив, що Фінляндія не воює з Росією, а на повітряні провокації Москви "головне не реагувати надто бурхливо". Про це він сказав в інтерв'ю CNN.На думку Стубба, у відносинах з Росією потрібен підхід "батога і пряника". "Спочатку ми спробували пряник, а тепер президент Трамп показує батіг. І я думаю, що заява про збиття літаків є частиною цього", - заявив він, коментуючи нещодавню заяву глави Білого дома Дональда Трампа щодо того, що країни НАТО" можуть збивати російські літаки у своєму повітряному просторі". "Я думаю, що це потужний стримувальний фактор, що виходить від президента Сполучених Штатів", - додав політик. Стубб зазначив, що РФ веде звичайну війну з Україною і гібридну - на Заході. Тому в ситуаціях з повітряними провокаціями РФ в країнах ЄС та НАТО головне - "не реагувати надто бурхливо". "У таких ситуаціях нам потрібно робити дві речі: по-перше, ми зберігаємо спокій. По-друге, ми створюємо оборонні механізми, щоб це не повторилося", - сказав він. | |
|
Категория: Мир
353
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 |
| Всего комментариев: 0 | |



