Правильне укладання волосся: що потрібно знати
Правильне укладання волосся: що потрібно знати

Догляд за волоссям може бути різним завдяки великому вибору інструментів, таких як фени, випрямлячі, плойки та гребінці. Проте постійне використання деяких засобів, а також сушіння і завивання, може негативно позначитися на здоров'ї волосся, знижуючи його блиск і роблячи його ламким. Щоб уникнути цих проблем, важливо використовувати якісні інструменти та дотримуватися певних правил. Далі в статті буде розглянуто основні поради.

Інструменти та техніка для укладання волосся

Для укладання волосся існує безліч інструментів і технік, ось деякі з них, які використовують стилісти:

 • Перший і найважливіший інструмент для укладання – це фен. Він універсальний і може використовуватися для різних цілей, таких як сушка, надання об'єму. Тому варто придбати якісний фен з різними налаштуваннями температури і потужності. 

 • Утюжок. Він ідеально підходить для отримання прямого і гладкого волосся. З його допомогою можна створювати м'які локони і хвилі, оскільки деякі випрямлячі мають заокруглені кінці, що полегшують створення таких зачісок. 

 • Щипці для завивки. Це професійний засіб, без якого багато жінок не уявляють собі укладання волосся. Прямоволосі дами зможуть скористатися цим пристроєм всього за кілька хвилин.

 • Крім інструментів, існує безліч технік стайлінгу, які ви можете спробувати, розповідає 44.ua. Одна з популярних технік укладання – накручування. Ця техніка передбачає підняття пасма біля коріння для надання йому об'єму і пишності. Для цього можна використовувати гребінець чи спеціальну щітку. 

 • Ще одна популярна техніка – так званий пробор. Вона передбачає поділ пасом на шість секцій і укладання кожної секції окремо. Для кожної секції можна використовувати різні інструменти і техніки, щоб домогтися відповідного ефекту. Ця техніка особливо корисна для укладання довгого волосся.

Етапи укладання волосся

Кучеряве випрямити, пряме завити – з будь-яким із цих завдань легко впоратися. Поради по укладанню волосся наступні:

 • Підготовка. Перед укладанням волосся необхідно помити і підсушити рушником. Воно має бути вологим, але не надто мокрим.

 • Розчісування. Для цього підійде гребінець зі щетиною або щітка з антистатичним ефектом. Їх завдання – дбайливо виконати свою функцію і не травмувати локони, розплутати їх не пошкодивши.

 • Нанесення захисного засобу. Обов'язкова дія перед використанням термічних інструментів, таких як фен чи випрямляч. Термозахист мінімізує пошкодження локонів під час впливу на них високих температур.

 • Створення базового об'єму. Для створення пишної зачіски можна використовувати різні способи для додання об'єму. Наприклад, підняти коріння пасом, збити їх біля основи чи використати коклюшки та плойку.

 • Стайлінг. Залежно від бажаного стилю можна робити плойку, завивку, випрямлення або створити хвилю. Для цього використовуються різні інструменти, такі як стайлер, випрямляч, плойка або щипці для завивки.

 • Фіксація зачіски. Після створення бажаної укладки, необхідно зафіксувати її за допомогою лаку або інших стайлінгових продуктів. Це допоможе зберегти укладене волосся протягом дня.

 • Додаткові штрихи. На завершення укладання можна використовувати різні аксесуари, як-от шпильки, обідки або резинки, щоб надати зачісці додаткової краси і стилю.

Етапи укладання волосся

Особливості укладання довгого і короткого волосся

Особливість укладання довгого і короткого волосся полягає в різних вимогах і методах стайлінгу, а також в ефекті, який можна досягти під час роботи з ними.

Довге волосся має свої переваги та можливості в укладанні. Воно дає змогу створити різноманітні зачіски, такі як коси, кучері, пучки тощо. Наприклад, для створення об'єму можна накрутити локони на щипці або використати фен з круглою насадкою. Для створення гладкого стилю дозволено використовувати прямі випрямлячі, а також фен з насадкою для випрямлення. Довге волосся також дає можливість експериментувати з аксесуарами для волосся, на кшталт шпильок, резиночок або ободків.

Коротке волосся, навпаки вимагає особливого підходу під час укладання. Основним завданням під час роботи з ним є створення об'єму і текстури. Для цього можна використовувати спеціальні продукти для структурування волосся, такі як муси, спреї або воски, які надають об'єму, форми і фіксації. Укладка короткого чи курчавого волосся часто вимагає використання фену і гребінця для надання об'єму або створення текстури. Такий тип волосся дозволяє використовувати фіксуючий засіб такий як гель або пасту для виділення окремих пасом або створення сучасних стрижок.

Добавил: Loci
Категория: Статьи 1809
Рейтинг: 5.0/3
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close