Повідомлено про підозру голові російського банку - СБУ
Повідомлено про підозру голові російського банку - СБУ

Ареф’єв за підтримки місцевих гауляйтерів відкрив більше 200 відділень російського банку в Криму, Донецьку та Луганську.

Служба безпеки зібрала доказову базу на голову правління російського ЦМРБанку Руслана Ареф’єва, який запроваджує так звану "рубльову зону" в тимчасово захоплених регіонах України. Про це 28 травня повідомила СБУ.

Зазначається, що Ареф’єв за підтримки місцевих гауляйтерів відкрив більше 200 відділень російського банку в Криму, Донецьку та Луганську. Після захоплення лівобережної Херсонщини та частини Запорізької області фігурант організував там створення ще 27"філій" окупаційної фінустанови.

Здебільшого відкриття банків відбувалося на базі захоплених відділень місцевих українських фінустанов. У такий спосіб РФ намагається зробити всі готівкові та електронні розрахунки на тимчасово непідконтрольних Україні територіях в російських рублях.

"Крім того, окупаційні структури ЦМРБанку беруть участь у фінансуванні підрозділів російських військ, які воюють проти Сил оборони. Найбільше це стосується виплати "зарплат" окупантам та покриття затрат на їхнє "розквартирування". Також на відділення кремлівської фінустанови максимально заведені всі банківські розрахунки місцевих окупаційних адміністрацій РФ", - йдеться у повідомленні СБУ.

Слідчі Служби безпеки заочно повідомили Ареф’єву про підозру - умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, які призвели до тяжких наслідків.

Тривають комплексні заходи для притягнення фігуранта до відповідальності.

Раніше повідомлялося, що на заступника міністра оборони РФ Олексія Криворучка, який відповідає за забезпечення російських військ у війні проти України, зібрано доказову базу.
Добавил: Loci
Категория: Россия 701
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close