Пошкоджений російський Союз відстикувався від МКС
Пошкоджений російський Союз відстикувався від МКС

Союз МС-22 доставить на Землю близько 218 кг вантажів, зокрема результати наукових експериментів.

Російський космічний корабель Союз МС-22 з пошкодженим радіатором відстикувався від Міжнародної космічної станції (МКС). Він повернеться на Землю без екіпажу, повідомляє Інтерфакс у вівторок, 28 березня.
 
Згідно з даними Центру управління польотами (ЦУП), корабель відстикувався від малого дослідницького модуля Світанок російського сегмента МКС об 11.57 за київським часом. Приблизно через дві години Союз МС-22 має приземлитися у 147 км на південний схід від казахстанського міста Жезказган.
 
Очікується, що корабель доставить на Землю приблизно 218 кг вантажів, зокрема результати наукових експериментів та обладнання станції для аналізу або повторного використання.
 
Нагадаємо, 15 грудня 2022 року Роскосмос заявив про пошкодження обшивки корабля Союз на МКС. Пізніше у Росії дійшли висновку, що корабель був пошкоджений метеороїдом. Діаметр пошкодження на поверхні приладового відсіку корабля становив до 1 мм.
 
Нагадаємо, у лютому нинішнього року у Тихому океані затопили пошкоджений російський корабель Прогрес. На ньому також стався витік теплоносія.
Добавил: Loci
Категория: Россия 128
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close