Посадовець міськради Дніпра розтратив 3,5 млн на купівлі генераторів | |
|
18.11.2024
18:55
503
| |
![]() Чиновник під час закупівлі генераторів для потреб військових умисно не забезпечив ефективне використання бюджетних коштів.Посадовця Дніпровської міської ради викрито на розтраті понад 3,5 млн гривень під час закупівлі генераторів. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора в понеділок, 18 листопада.Повідомлено про підозру директору одного з департаментів Дніпровської міськради за фактом розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем. За даними слідства, посадовець під час закупівлі генераторів для потреб військових умисно не забезпечив належне та ефективне використання бюджетних коштів. Він придбав обладнання за завідомо завищеними цінами. Закупівля генераторів проводилася на виконання програми щодо сприяння територіальній обороні міста Дніпра 2022-2026 роки. Внаслідок протиправних дій підозрюваного місцевому бюджету завдано понад 3,5 млн гривень збитків. Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. | |
|
Категория: Украина
503
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



