Польща продовжить захист українцям без паспорта - глава МВС
26.04.2024 15:07 508
Польща продовжить захист українцям без паспорта - глава МВС

Країна продовжить захист для українських біженців, який поки діє до 30 червня. Ті, хто не матимуть паспортів, будуть підлягати тимчасовому захисту.

Польща продовжить тимчасовий захист українським біженцям. Зокрема, це стосується й українців без паспорта. Про це заявив міністр внутрішніх справ Польщі Марцін Кєрвінський, передає Gazeta.

Наразі тимчасовий захист діє до 30 червня, але влада Польща готує продовження.
 
"Ми знайдемо спосіб, щоб розв'язати цю проблему. Нам треба діяти мудро і раціонально. Всі речі, які стосуються українців у Польщі, прописано в законах. Ми продовжимо захист для українських біженців, який поки діє лише до 30 червня", - заявив Кєрвінський.
 
Очільник МВС Польщі, який також відповідає за міграційну політику легалізацію іноземців, заявив, що його країна буде охороняти права біженців і не передасть їхні приватні дані.
 
"Ті, хто не матимуть паспортів будуть підлягати тимчасовому захисту. Польща буде охороняти їх права і нікому не передасть їх приватних даних, в тому числі Україні", - сказав він.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що його країна готова за необхідності допомогти Україні повернути своїх чоловіків призовного віку, щоб вони допомогли у війні проти Росії. 

Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою українські чоловіки призовного віку більше не зможуть отримати закордонні паспорти та паспорти громадянина України за межами України. Після цього у Варшаві 300 українських чоловіків заблокували паспортний сервіс.
Добавил: Loci
Категория: Мир 508
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close