Пєсков поскаржився, що Макрон і Шольц давно не дзвонили Путіну
Пєсков поскаржився, що Макрон і Шольц давно не дзвонили Путіну

Кремль зазначає, що незважаючи на заяви про готовність "підтримувати контакт", лідери Франції та Німеччини цього не роблять.

Лідери Франції та Німеччини не ініціювали контакти з Володимиром Путіним уже тривалий час. Про це в інтерв'ю російському пропагандистському виданню Известия заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Ми чули багато заяв Шольца та Макрона, які говорили, що продовжать спілкуватися з Путіним, щоб шукати якісь шляхи та виходи із ситуації. Проте останнім часом жодних ініціатив не було. Ми чули п'ять чи шість заяв Макрона про готовність дзвонити Путіну та розмовляти, але це мають знати всі: не було жодних запитів, орієнтувань чи опрацювання можливих термінів такої розмови", - стверджує він.

За його словами, Путін нібито залишається відкритим для будь-яких контактів, "які можуть допомогти Росії досягти власних цілей тими чи іншими шляхами".

"Переважно мирними, за столом переговорів, але коли це неможливо, і військовими шляхами, те, що ми бачимо зараз", - заявив Пєсков.

Нагадаємо, нещодавно ЗМІ стверджували, що Макрон і Шольц у лютому цього року під час тристоронньої зустрічі у Парижі закликали президента Володимира Зеленського до мирних переговорів із Росією.
Добавил: Loci
Категория: Россия 112
Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close