Панама приєдналася до комюніке Саміту миру | |
|
10.09.2024
14:32
1301
| |
![]() Географія країн, які підтримують принципи справедливого і тривалого миру для України, продовжує розширюватися.Панама приєдналася до Спільного комюніке, ухваленого на першому Саміті миру у Швейцарії. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у соцмережі Х у вівторок, 10 вересня."Я дякую Республіці Панама за приєднання до Спільного комюніке про основи миру, ухваленого за підсумками інавгураційного Саміту миру у Швейцарії. Розраховуємо на поглиблення дружнього діалогу та співпраці з державами Карибського басейну", – написав глава держави Зеленський наголосив, що "географія країн, які підтримують принципи справедливого і тривалого миру для України, продовжує розширюватися". Загалом комюніке підписали 94 держави, включно з організаціями. Нагадаємо, Саміт миру пройшов 15-16 червня у Швейцарії. На ньому обговорювалась ядерна безпека, продовольча безпека, обмін полоненими та повернення викрадених РФ українських дітей. Комюніке за підсумками саміту підписали 84 країни і організації. Документ є відкритим для приєднання. Низка країн вже підписали його. Результати саміту передали Росії. | |
|
Категория: Мир
1301
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



