Оззі Осборн оголосив про відхід зі сцени
Оззі Осборн оголосив про відхід зі сцени

74-річний рокер пережив три операції протягом останніх кількох років. У нього багато процедур та сеансів фізіотерапії.

Легендарний британський рок-музикант Оззі Осборн, якого називають "хрещеним батьком хеві-металу", оголосив про завершення творчої кар'єри. Причиною стали серйозні проблеми зі здоров'ям. Про це зірка написав в Instagram.

Як відомо, з 2020 року артист страждає на хворобу Паркінсона. Також після аварії, в якій виконавець пошкодив хребет, він практично не пересувається самостійно.

Знаменитість заявив, що відхід зі сцени став найскладнішим рішенням у його житті.

"Це, ймовірно, одна з найважчих речей, якими мені колись доводилося ділитися з моїми відданими шанувальниками. Як ви всі, напевно, знаєте, чотири роки тому, цього місяця, я потрапив у серйозну аварію, внаслідок якої пошкодив хребет. Моєю єдиною метою протягом усього цього часу було повернутися на сцену. З моїм співочим голосом все гаразд. Однак після трьох операцій, лікування стовбуровими клітинами, нескінченних сеансів фізіотерапії і зовсім недавно новаторського лікування кібернетикою (HAL), моє тіло все ще фізично слабке", - сказав артист.

На сцені Осборна не бачили з 2019 року, коли мав відбутися великий тур країнами Європи.

"Повірте мені, коли я кажу, що думка про те, що я розчаровую своїх фанатів, справді виводить мене з себе більше, ніж ви можете собі уявити. Ніколи б не подумав, що мої гастрольні дні закінчаться таким чином. Зараз моя команда вигадує ідеї, де я зможу виступати без необхідності переїжджати з міста до міста та з країни до країни", - додав зірка.

Також він подякував сім'ї, колегам, команді та фанатам за підтримку протягом усього його кар'єрного шляху.
Добавил: Loci
Категория: Украина 174
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close