Окупанти використали хімічну зброю проти ЗСУ - Deep State | |
|
15.11.2023
12:29
555
| |
![]() Аналітики припускають, що така зброя була використана на Сватівському та Бахмутському напрямках.Російські війська застосували хімічну зброю одразу на двох напрямках фронту в Україні: Бахмутському та Сватівському. Про це в середу, 15 листопада, повідомляє у своєму звіті Deep State в Telegram."Зафіксовано два випадки застосування хімічної зброї на Сватівському та Бахмутському напрямках", - ідеться в повідомленні. Аналітики припускають, що ворог використав хлорпікрин, якого "в запасах чимало", і який вже неодноразово використовувався проти українських військ. У Deep State констатують, що Авдіївка залишається найгарячішою точкою, проте окупанти ведуть наступальні дії на багатьох інших ділянках, що "створює суттєві проблеми в управлінні резервами". Росія не шкодує свої резерви, відправляючи в бій підрозділи до їх злагодження. Наприклад, 104 десантно-штурмовий полк ворога, який мав до 1 грудня проходити злагодження "або вже перебуває у Херсонській області, або знаходиться на марші". Хлорпікрин - рідина, що викликає подрзнення органів дихання. У високих концентраціях отруйний, шкідливий для людини. Належить до II класу небезпеки. Використовується як компонент фумігантних сумішей у сільському господарстві, в камерах газоокурювання для перевірки герметичності ізолюючих та фільтруючих протигазів. | |
|
Категория: Украина
555
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



