Окупанти не випускають людей із Сєвєродонецька та Старобільська | |
|
24.10.2022
13:04
207
| |
![]() Люди, які тікають від обстрілів та холодної зими, не можуть виїхати із Сєвєродонецька та Старобільська - окупанти вимагають перепустки. А отримати їх дуже важко. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. "Є ті, хто тікає від відповідальності, хтось - від небезпеки обстрілів, деякі хочуть перезимувати в сільській місцевості, а не в холодних містах. Утім, без перепустки далі своєї громади не поїдеш. Про чергові складнощі повідомили мешканці Старобільська та Сєвєродонецька. Сєвєродончани, які залишилися, дедалі частіше скаржаться на вільний графік роботи місцевої окупаційної адміністрації - перепустку отримати дуже важко", - йдеться в повідомленні. Також голова ОВА каже, що на Луганщині окупанти продовжують заселяти колаборантів та бойовиків у квартири українців. У Рубіжному дали 10 діб, щоб сформувати список порожніх квартир. У пріоритеті ті, власники яких виїхали надовго. Раніше Сергій Гайдай повідомляв, що через погодні умови просування українських військ на Луганщині йде повільніше, а окупанти готують "перегрупування". | |
|
Категория: Украина
207
| |
|
Сейчас читают
Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



